Losos a velevrub na plavbě po Opavici | Jak sjet řeku Opavu? Bushcraft na vodě

Ahoj! Opavice mě nikdy neomrzí. Po krátké pauze jsem zase vyplul z Háje na Loděnici. Hned na začátku mi praskl Birell ve vaku, takže jsem měl všechno mokré a voňavé. [3.]

Losos a škeble říční na plavbě po Opavici | Jak sjet řeku Opavu? Vodácké putování, kánoe Gumotex Pálava

Přímý odkaz na video: Losos a velevrub na plavbě po Opavici | Jak sjet řeku Opavu? Bushcraft na vodě, kánoe Gumotex Pálava

Opavice mě nikdy neomrzí

Losos a škeble říční na plavbě po Opavici | Jak sjet řeku Opavu? Vodácké putování, kánoe Gumotex PálavaPo těch deštích se okolí řeky mírně změnilo. Hned na začátku za splavem u Háje byl přes celou řeku spadlý strom, který jsem musel překonat přenesením kánoe. Na březích byla spousta škeblí říčních, které velká voda vyplavila.

Moje oblíbené místo na oběd bylo plné bahna, kláda na sezení uplavala a navíc tam byli rybáři. Takže jsem musel hledat jiný flek na oběd.

Cca v půlce trasy jsem si ale spravil chuť smaženým lososem s červenou řepou a zchladil se v řece. Naštěstí jsem měl repelent, komáři byli otravní. Vody bylo dost, takže se jelo docela rychle.

Zdraví Paddling Tramp, ahoj!

Pár fotek z videa

Výběr snímků přímo z filmu

Vybavení: Téměř všechny záběry jsou natočené a i sestřihané v mobilu iPhone 11 a občas doplněné o záběry z GoPro Hero 8.

Další informace ke splutí řeky: