Splutí Opavice na raftu s kamarády | Raft Gumotex Colorado

Ahoj, tentokrát jsme si k naší Pálavě půjčili raft Colorado z půjčovny CVAK. Přijeli nám totiž kamarádi, kteří na vodě ještě nikdy nebyli a mají tři děti. To bychom se do naší kánoe nevlezli. [19.]

Přímý odkaz na video: Splutí Opavice na raftu s kamarády | Raft Gumotex Colorado

Opavice na Raftu (správně řeka Opava)

Splutí Opavice na raftu s kamarády, Raft Gumotex ColoradoTrasa z Háje ve Slezsku do Jilešovic je ideální pro pohodový jednodenní výlet s pauzou na oběd v půli plavby. Řeka je při malém průtoku klidná a při více lidech s dětmi je podle mě ideální raft. Raft se na klidné vodě dobře ovládá a brzy měla posádka plavidlo pod kontrolou. Překvapilo mě, že sbalené Colorado nebylo o moc větší než moje Pálava.

V naší oblíbené zátoce jsme si udělali oběd, kafe a naše děti se ochladily v řece. Voda měla příjemnou teplotu. Chvíli jsme si povykládali a pak jsme pokračovali dále. 

 

Nejlepší brambůrky na světě na Kamenci v Jilešovicích

Skončili jsme v Jilešovicích v restauraci Kamenec, kde mají nejlepší smažené brambůrky na světě! Udělají Vám je během pár minut, nám nejvíce chutnají s ďábelkou. Občas na ně jezdíme i přes týden autem až z Ostravy.

Zdraví Paddling Tramp, ahoj!

Pár fotek z videa

Výběr snímků přímo z filmu

Vybavení: Téměř všechny záběry jsou natočené a i sestřihané v mobilu iPhone 11 a občas doplněné o záběry z dronu DJI mini 2 a GoPro Hero 8.

Další informace ke splutí řeky: