Plavba po moři na kánoi | Lov mořských ježků | Gumotex Pálava

Ahoj, letos jsem vzal k moři mou milovanou Pálavu (kánoe). Celý týden foukal vítr, takže hned po vyplutí mě vlny hnaly zpátky. Teprve později se vítr utišil a mohl jsem pádlovat směrem, který jsem si sám vybral. [22.]

Pádlování na moři s kánoe Gumotex Pálava, potápění v CHorvatsku

Přímý odkaz na video: Plavba po moři na kánoi | Lov mořských ježků | Gumotex Pálava

Pádlování na moři proti větru

Pádlování na moři s kánoe Gumotex Pálava a potápění v ChorvatskuPrvní dny to byl marný boj, už jsem myslel, že kánoi sbalím. Pádloval jsem 15 minut proti větru a byl jsem stále na místě. Až později přestalo foukat. Byl jsem rád, že jsem počkal.

Po pár minutách jsem potkal první loď, pozdravil jsem ji tradičním českým pozdravem „Ahoj“. Překvapivě to byli taky Češi. Jezdí nás tady skoro 1.000.000, takže to zase tak překvapivé nebylo 🙂

V zátoce jsem se potopil a hledal nějakého ježka. Vždycky, když jsem u moře, tak si nějakého ulovím. Záběry s konzumace ježka jsem nakonec smazal, je možné, že by to někdo podkládal za barbarské. Moc jsem se těšil na záběry z dronu, moře je tu totiž velmi čisté a z výšky může být velmi zajímavé.

Bylo velké horko, takže to byla taková malá mořská výprava.

Zdraví Paddling Tramp, ahoj!

Pár fotek z videa

Výběr snímků přímo z filmu

Vybavení: Téměř všechny záběry jsou natočené a i sestřihané v mobilu iPhone 11 a občas doplněné o záběry z dronu DJI mini 2 a GoPro Hero 8.

Více informací k plavbě: